
19 червня 2024 року завершилися кваліфікаційні іспити студентів 4 курсу спеціальності «Право» Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права. Головою екзаменаційної комісії була начальниця Бердичівського відділу надання безоплатної правової допомоги Наталія Ковальчук. Підсумкова атестація пройшла в діловій атмосфері з перевіркою теоретичних знань та практичних навичок студентів. Переважна більшість студентів коледжу показала добрі та відмінні результати. Голова екзаменаційної комісії відзначила високий рівень підготовки студентів і особливо виділила студенток Анну Мельничук, Яну Шеренговську та Вікторію Півень.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання на здобувачів ступеня бакалавра у вищих навчальних закладах-партнерах: Київському міжнародному університеті, Київському університеті права НАН України та інших навчальних закладах.

