Вибрати Сторінку

Колектив Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права щиро вітає директора Івана ДЕМУСЯ з отриманням однієї з найпочесніших освітянських нагород - нагрудного знака «Василь Сухомлинський».

21 березня у Києві відбулася зустріч освітян Житомирської області з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим, представниками Міністерства та народним депутатом України Богданом Кицаком. Під час заходу Міністр урочисто вручив високу відомчу нагороду Івану Демусю.

Ця відзнака є символом вдячності за багаторічну сумлінну працю, відданість справі розбудови української освіти, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

«Ця нагорода - не лише моя особиста заслуга, це результат щоденної, злагодженої та самовідданої праці всього колективу коледжу», - наголосив Іван Омелянович.

Бажаємо Івану Омеляновичу невичерпної енергії, міцного здоров’я та нових звершень разом із талановитими студентами, які прославлятимуть наш коледж під мирним українським небом!