
З метою висвітлення подій Чорнобильської катастрофи та вшанування подвигу ліквідаторів у коледжі було проведено низку виховних годин.
Під час цих заходів важливо було не лише поінформувати студентів про трагедію, але й висвітлити події Чорнобильської катастрофи . Це включало розповідь про перебіг аварії, причини та наслідки, героїзм ліквідаторів та масштаби руйнувань. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів та постраждалих. Не залишилися осторонь тематики важливості відповідальності, безпеки та свідомого ставлення до довкілля .
Важливо, що виховні години про Чорнобильську катастрофу не лише несли інформаційний характер, але й мали значний емоційний вплив на студентів.
Також не залишилися осторонь, і в цей день, покладанням квітів до пам'ятника загиблим при ліквідації аварії на ЧАЕС, віддали шану героям, які ціною власного життя врятували світ від жахливої катастрофи.
Пам'ятайте: Чорнобильська катастрофа - це трагедія, про яку не можна забувати...













