
Колектив коледжу та студенти продовжують активно займатися волонтерською діяльністю. Допомоги потребував наш випускник, який отримав поранення на фронті.
Згуртувавшись, студенти, викладачі та адміністрація коледжу об'єднали зусилля, щоб допомогти у цю важку годину. Ми зібрали солодощі, засоби гігієни, листівки, сувеніри, кошти, а також авторські патріотичні вірші студентів. Все це було передано в госпіталь м. Києва нашому випускнику під позивним "Юрист".
Делегація від коледжу підтримала та підбадьорила не лише його, а й пригостила інших поранених побратимів.
Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї благородної справи. Разом ми сильніші, і разом ми обов'язково здобудемо Перемогу! Слава Україні! Героям слава!



