Вибрати Сторінку

07 - 11 жовтня в рамках проведення тижня циклової комісії «Право» було організовано ряд навчально – виховних заходів. 08 жовтня відбулася зустріч студентів із випускниками спеціальності Ковальчук Наталією Володимирівною, яка очолює Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та Денисенко Ганною Анатоліївною - завідуючою Бердичівською державною нотаріальною конторою. Випускниці спілкувалися із студентами, відповідали на питання, зазначили, що професія юриста не втрачає своєї престижності та значимості.