25-27 листопада у місті Луцьк проходив міжнародний боксерський турнір пам’яті майстра спорту України з боксу Василя Лотоцького. В змаганнях взяли участь студенти коледжу: Сущук Євген ФВ-210 здобув золото у ваговій категорії до 60 кілограм та Вітомський Денис ФВ-210 у ваговій категорії 56 кілограм виборов золоту нагороду.
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!
Адміністрація коледжу,
Профспілковий комітет, Студентський профком