Вибрати Сторінку

25-27 листопада  у місті Луцьк проходив міжнародний боксерський  турнір пам’яті майстра спорту України з боксу  Василя Лотоцького. В змаганнях взяли  участь  студенти коледжу: Сущук Євген ФВ-210 здобув золото у ваговій категорії до 60 кілограм та Вітомський Денис ФВ-210 у ваговій категорії 56 кілограм виборов золоту нагороду.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком