Вибрати Сторінку

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих відбувся з 27 по 30 квітня у місті Бровари. У змаганнях брала участь талановита студентка спеціальності «Фізична культура і спорт» Чернецька Олександра. У розділі лоу-кік Олександра виборола перше місце.

Вітаємо Олександру та тренера Коденського Олега з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!