Вибрати Сторінку

З 25 по 28 травня в місті Бровари відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед студентів. У змаганнях брала участь талановита студентка спеціальності "Фізична культура і спорт" - Чернецька Олександра, яка здобула перемогу в ваговій категорії +70 кг в розділі лоу-кік.

Вітаємо Олександру та її тренера Коденського Олега з вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів!