
12-15 жовтня в місті Хмельницький відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях брала участь талановита студентка спеціальності «Фізична культура і спорт» Чернецька Олександра. У ваговій категорії +70 кг Олександра впевнено виборола перше місце у розділі лоу-кік. Крім участі у змаганнях, Чернецька також була залучена до суддівства.
Вітаємо Олександру та її тренера Коденського Олега з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

