30 вересня та 01 жовтня в м. Кропивницький відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та мол.). В змаганнях з бігу на 800 м. взяв участь студент групи П-121 Гамоцький Артем. За призові місця в даному виді змагалися 36 спортсменів з різних областей України.
Поступившись спортсменам з Вінницької та Черкаської областей, Артем виборов бронзову нагороду змагань пробігши 800 м. за 2:10.31 хв.
Вітаємо нашого спортсмена з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!
Адміністрація коледжу, Профспілковий комітет, Студентський профком