Вибрати Сторінку

10 жовтня у актовій залі коледжу відбувся урочистий захід з нагоди Дня юриста. Ця подія зібрала студентів та викладачів спеціальності «Право», щоб відзначити професійне свято і вшанувати всіх, хто пов’язав своє життя з юриспруденцією.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, Іван Омелянович Демусь, підкресливши важливість та актуальність юридичної професії. Голова циклової комісії «Право» Валерій Цезарович Посудевський та завідувач відділення Оксана Володимирівна Черниш також висловили свої вітання з нагоди Дня юриста. Особливим моментом стало відео звернення до присутніх у залі від випускників коледжу, які нині захищають нашу країну. Головною частиною заходу стало урочисте прийняття присяги першокурсниками, які лише починають свій шлях у вивченні права. Студенти присягнули сумлінно оволодівати знаннями, дотримуватися етичних норм юриста та спрямовувати свої зусилля на захист справедливості й законності. Не менш цікавою стала сценка, яку підготували студенти старших курсів. Вони відтворили процес судового розгляду справи, демонструючи навички, набуті під час навчання. В ході цієї інсценізації присутні мали змогу побачити, як ведеться судове засідання, які аргументи використовуються сторонами і як виноситься вирок.
Захід завершився побажаннями студентам успіхів у навчанні та майбутній кар’єрі.