
Стало доброю традицією наприкінці вересня щороку приймати наших студентів першого курсу до мешканців гуртожитку. Цьогоріч посвята відбулася 26 вересня.
Студенти з задоволенням брали участь у конкурсах, жартували та змагалися за призи, що сприяло кращому знайомству між молоддю. Нові мешканці дізналися про традиції гуртожитку та коледжу, однією з яких є посвята першокурсників. Була проголошена клятва, яку кожен із них серйозно усвідомив та зобов’язався виконувати, дотримуючись правил поведінки та проживання в гуртожитку. В кінці зустрічі студенти за доброю традицією скуштували разом каші, щоб стати дружньою студентською родиною.
Голова Студентської ради гуртожитку Юлія Молявчик вручила кожному мешканцю символічні солодкі перепустки.
Посвята стала важливим днем у житті студентів першого курсу. Вони стали частиною дружньої студентської родини та отримали можливість жити в комфортному гуртожитку. Студенти отримали багато позитивних емоцій та нових вражень.






