Вибрати Сторінку

16 листопада в актовій залі відбулася урочиста посвята першокурсників спеціальності «Право» у юристи.

Традиційно присутні вшанували світлу пам'ять усіх загиблих Героїв, які захищали мир, свободу і єдність України, скорботною хвилиною мовчання, та подякували Збройним Силам України за можливість проведення заходу.

Вітальні слова звучали від наставників груп 1 курсу Посудевського В.Ц. та Коржановської Л.М.

Студенти першого курсу спеціальності «Право» склали присягу юриста. У тексті присяги вони зобов'язалися старанно навчатися, сумлінно виконувати обов'язки студента, у професійній діяльності дотримуватися Конституції України та законів України, захищати права і свободи людини, сприяти зміцненню законності та правопорядку.

Привітали студентів з посвятою та прийдешнім Днем студента заступник директора з виховної роботи Богун С.А. та завідувач відділення Черниш О.В. Подяками були відзначені студенти за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.