Вибрати Сторінку

Протягом 2025–2026 навчального року викладачі історії Людмила Вербенець та Валерія Вахтоміна разом зі студентами другого курсу проводили заняття гуртка «Козацька слава».

Під час роботи гуртка використовувалися цікаві та пізнавальні форми діяльності, зокрема похід до музею історії міста Бердичева, розгадування тематичних кросвордів, перегляд художнього фільму про Богдана Хмельницького, а також віртуальна екскурсія до Запорізької Січі.

У ході занять студенти дізналися про історію виникнення українського козацтва, спосіб життя козаків, їхні героїчні битви та видатних гетьманів козацької доби. Робота гуртка сприяла формуванню патріотичних почуттів, зацікавленості історією України та поглибленню знань здобувачів освіти про славне минуле українського народу.