Вибрати Сторінку

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення Студентська рада гуртожитку ініціювала вечір пам’яті та спільний кіноперегляд. Це був час спільного болю, гордості та глибокого усвідомлення нашого шляху.
Захід розпочали хвилиною мовчання, вшанували пам’ять безневинних жертв і Захисників, завдяки мужності яких ми маємо можливість збиратися разом. Перегляд стрічки про боротьбу нашого народу став для кожного моментом істини. Глибока тиша в залі та емоції після фінальних титрів стали найкращим доказом того, що ми єдині у своїх переживаннях.