Вибрати Сторінку

11-12 лютого 2017 року відбувся Відкритий Чемпіонат міста Києва з Кікбоксингу ВТКА. В турнірі взяв участь студент коледжу Сахнов Олександр (ФВ-111), у  ваговій категорії до 69 кг, здобув срібну нагороду.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

Адміністрація коледжу, Профспілковий комітет, Студентський профком