Вибрати Сторінку

24-26 лютого  в м. Мінськ відбувся  міжнародний турнір з індорхоккею  пам’яті Жмакіна В.А.. В турнірі  взяла участь команди з п’яти країн, Україну представляла команда  Бердичівського району  «Старт» до складу якої увійшли студенти коледжу: Шурабура Владислав (ФВ-111), Олійник Назар (111), Горобець Дмитро (111), Фурзіков Іван (155), Самойленко Роман (Лхл-137). Наша команда провівши напружені поєдинки посіла третє місце з 10 команд.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!

Адміністрація коледжу, Профспілковий комітет, Студентський профком