24-26 лютого в м. Мінськ відбувся міжнародний турнір з індорхоккею пам’яті Жмакіна В.А.. В турнірі взяла участь команди з п’яти країн, Україну представляла команда Бердичівського району «Старт» до складу якої увійшли студенти коледжу: Шурабура Владислав (ФВ-111), Олійник Назар (111), Горобець Дмитро (111), Фурзіков Іван (155), Самойленко Роман (Лхл-137). Наша команда провівши напружені поєдинки посіла третє місце з 10 команд.
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!
Адміністрація коледжу, Профспілковий комітет, Студентський профком