2-13 лютого в м. Житомир відбувся чемпіонат Житомирської області з панкратіону і грепплінгу.
В змаганнях взяли участь представники з інших областей, закрема Рівеньська, місто Кропивницький, місто Бердичів, Овруч, Олевськ, Новоград-Волинський, Житомир.
На даних змаганнях в ваговій категорії до 69 кг боровся студент групи
М-105 Колесник Михайло.
Михайло провів дві сутички та здобув бронзову нагороду.
Вітаємо нашого спортсмена та його тренера з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!
Адміністрація коледжу, Профспілковий комітет, Студентський профком