10 по 12 травня в місті Бровари відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед студентів. У змаганнях брала участь студентка спеціальності «Фізична культура і спорт» – Чернецька Олександра. За підсумками змагань Олександра повторила свій минулорічний успіх, Чернецька здобула перемогу в ваговій категорії +70 кг в розділі лоу-кік.
Вітаємо Чернецьку Олександру та її тренера Коденського Олега з вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів!

