Вибрати Сторінку

02-04 лютого в м. Коростені проходив чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (U-15, U-20 ). У складі збірної міста виступали наші студенти та випускники коледжу. У змаганнях брали участь понад 170 борців Житомирщини.

За підсумками змагань перше місце посів Радкевич Богдан (гр. ФВ-118), трете місця посіли Пасічник Іван (гр.ФВ-316), Тимощук Денис (гр. ФВ-118). Відмічаємо що продовжують вдосконалювати свою спортивну майстерність випускники коледжу Ілля Луцик 1 місце та Рожко Назар 3 місце. Переможці цих змагань далі будуть представляти Житомирщину на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Щиро вітаємо наших спортсменів з гідним виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів!