Вибрати Сторінку

27 жовтня 2022 року в актовій залі коледжу відбулася  Студентська Конференція на якій делегати заслухали звіт голови Студентської ради коледжу - Дарини Якимчук. Дарина відзвітувала за виконану роботу та висловила слова подяки студентам, викладачам та адміністрації коледжу  за їх внесок у розвиток студентського руху.

У конференції взяли участь делегати від студентів усіх навчальних груп денного відділення та представники адміністрації.

Наступним етапом конференції були вибори нового голови Студентської ради.

На посаду Голови Студентської ради коледжу балотувалися:

Данило БОРОВІЧУК - студент групи  Ю-247;

Анастасія ЯВОРСЬКА - студентка групи  Ю-345;

Вікторія ІЩЕНКО – студентка групи Ф-321.

Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму, і всі бажаючі могли особисто поставити їм свої запитання. У ході голосування було визначено переможця. Ним стала Анастасія ЯВОРСЬКА, яка набрала 63 голоси.

Заступником голови Студентської ради призначено Данила БОРОВІЧУКА.

Щиро вітаємо нових членів органів студентського самоврядування!!!