
27 жовтня 2022 року в актовій залі коледжу відбулася Студентська Конференція на якій делегати заслухали звіт голови Студентської ради коледжу - Дарини Якимчук. Дарина відзвітувала за виконану роботу та висловила слова подяки студентам, викладачам та адміністрації коледжу за їх внесок у розвиток студентського руху.
У конференції взяли участь делегати від студентів усіх навчальних груп денного відділення та представники адміністрації.
Наступним етапом конференції були вибори нового голови Студентської ради.
На посаду Голови Студентської ради коледжу балотувалися:
Данило БОРОВІЧУК - студент групи Ю-247;
Анастасія ЯВОРСЬКА - студентка групи Ю-345;
Вікторія ІЩЕНКО – студентка групи Ф-321.
Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму, і всі бажаючі могли особисто поставити їм свої запитання. У ході голосування було визначено переможця. Ним стала Анастасія ЯВОРСЬКА, яка набрала 63 голоси.
Заступником голови Студентської ради призначено Данила БОРОВІЧУКА.
Щиро вітаємо нових членів органів студентського самоврядування!!!