Вибрати Сторінку

1 травня в гуртожитку Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права для студентів коледжу був проведений тренінг представниками Молодіжного центру "М-Формація" на тему: «Насильство у стосунках і турбота про безпеку». Тема присвячена важливим і, на жаль, актуальним питанням — різним формам насильства, усвідомлення меж та власної безпеки, а також поваги у стосунках.

Учасниці та учасники тренінгу мали змогу поглибити свої знання про такі форми насильства, як:

фізичне — від штовхань до серйозних тілесних ушкоджень,

моральне — образи, приниження, тиск і контроль,

сексуальні домагання — нав’язливі дії, що порушують особисті межі,

залякування — психологічний тиск, погрози, шантаж.

Тренінг проходив у живому активному діалозі , учасники разом із тренеркою Інною Куліш розглядали реальні ситуації, обговорювали різні точки зору, аби краще зрозуміти, як розпізнавати тривожні сигнали у стосунках і як діяти в ситуаціях загрози.

Говорити про насильство — важливо,
розуміти свої права — необхідно,
а діяти — можливо і потрібно.