
14 лютого 2022 року Президент України підписав Указ про встановлення Дня єднання. Згідно з Указом Президента України, цю подію відзначають щорічно 16 лютого. Цей день є символом єдності та солідарності всього українського народу.
Покликанням Дня Єдності українського народу є посилення згуртованості українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах протистояння ворогові, спільного прагнення до розвитку та підтримки. Це також час для вшанування тих, хто боровся за наше право на об'єднання та самостійність.
Нехай День Єднання наповнить наші серця гордістю за нашу спільну історію та надихне на подальші звершення на благо нашої країни.
Разом ми сила !