
23 квітня 2024 р. відбулося заняття з елементами тренінгу на базі гуртожитку на тему: «В світі емоцій» з метою формування вміння керувати своїм емоційним станом; підвищення рівня впевненості в собі. Студенти груп першого курсу дізналися про емоції, які нас охоплюють; отримали рекомендації для встановлення врівноваження та як бути позитивною особистістю. Студенти приймали активну участь у створенні когнітивних колажів на тему: «Що дарує мені радість». Усі учасники заняття отримали позитивні емоції.


