
З 9 по 16 березня 2025 року в Одесі, у спортивному комплексі «Олімпієць», відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок.
Випускник коледжу Олег Чулячеєв продемонстрував високий рівень майстерності та виборов золоту медаль у своїй ваговій категорії. Олег відомий своїми значними спортивними досягненнями як в Україні, так і за кордоном.
Ми щиро радіємо та пишаємося його успіхами! Вітаємо нашого талановитого випускника та його тренера Олега Сікорського з видатним результатом. Бажаємо нових перемог і яскравих виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях!
