Вибрати Сторінку

28 червня 2025 року в атмосфері святковості та гордості відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права. Цього дня дипломи молодшого фахового бакалавра отримали 157 студентів денної форми навчання, серед яких 33 — з відзнакою, а також дипломи отримали 9 випускників заочного відділення.

Це не лише результат наполегливої праці та цілеспрямованості студентів, а й доказ професіоналізму викладацького складу коледжу.

Під час урочистостей подяки отримали найактивніші студенти, які брали участь у художній самодіяльності, студентському самоврядуванні та громадському житті коледжу.

З вітальним словом до випускників, викладачів, батьків та гостей свята звернувся директор коледжу Іван Омелянович Демусь. Він привітав випускників із завершенням важливого етапу в їхньому житті, подякував викладачам за сумлінну працю, батькам — за підтримку своїх дітей, а також висловив глибоку шану та вдячність Збройним Силам України, завдяки яким молодь має можливість здобувати освіту, мріяти та втілювати свої плани.

До привітань зі сцени приєднався й виконувач обов’язків Бердичівського міського голови Богдан Коляда.
Слова вдячності та щирі побажання пролунали зі сцени від наставників груп, батьків, а також самих випускників, які ділилися спогадами про роки навчання, щиро дякували викладачам за знання й терпіння, а своїм одногрупникам — за підтримку, дружбу та незабутні моменти.

Щиро бажаємо випускникам БФКПЕП натхнення, удачі, віри у власні сили на шляху до великої мрії під мирним небом!