Студенти спеціальності «Право», які є учасниками студентського наукового товариства «Орден Феміди», протягом 2021-2022 навчального року активно приймали участь в науково-дослідницькій роботі.
З нагоди Міжнародного дня прав людини в грудні 2021р. під керівництвом викладачів спеціальності – Богун С.А. та Кирилюк О.В. взяли участь в онлай-форматі в ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист прав людини в умовах пандемії». Студенти презентували свої тези та наукові дослідження.
Організаторами заходу були – Рада молодих юристів України, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Європейський університет.
За результатами конференції учасники отримали сертифікати, а тези доповідей матеріали були розміщенні в електронному збірнику, який був виданий в червні 2022р. (Захист прав людини в умовах пандемії: Матеріали всеукр. наук.-практ. конф., Київ, 17 грудня 2021 р., К.: 2022. – 158 с.)
Вітаємо учасників та їх наукових керівників – Петрук Вікторію, Кобець Маріанну, Ветрій Наталію, Жуковську Дарію, Кулибабу Анастасію, Маліцького Олега та Якимчук Дарину.
Наразі члени гуртка запрошені та працюють над матеріалами для участі у науково-практичній конференції, яка буде присвячена захисту прав людини в умовах війни.
