
28 лютого 2024 року, незважаючи на виклики сьогодення, у Бердичівському фаховому коледжі промисловості, економіки та права відбулося Свято вручення дипломів випускникам заочного відділення коледжу.
Після напружених державних іспитів та захисту дипломних проектів коледж випустив 22 фахових молодших бакалаври спеціальності 081 «Право», серед яких 4 диплома з відзнакою, та 17 фахових молодших бакалаврів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».
З привітальними словами до випускників звернулися директор коледжу Іван Омелянович Демусь та наставник групи Юзс-430 В.Ц. Посудевський.
Випускники отримали дипломи в урочистій атмосфері. Крім того, були нагороджені грамотами та подяками відмінники навчання, активісти та захисники України.
Вітаємо випускників 2024 року з успішним завершенням навчання! Бажаємо творчих звершень, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах. Рухайтеся вперед з відвагою та вірою у свої можливості!

