02 травня 2025 року в нашому коледжі відбувся перший етап олімпіади з англійської мови, який зібрав зацікавлених та талановитих студентів перших курсів. П'ятнадцять учасників з різних академічних груп продемонстрували свої знання та навички володіння англійською мовою, виявивши неабияку підготовку та прагнення до перемоги.
Атмосфера в аудиторії була напруженою та водночас дружньою. Студенти старанно виконували різноманітні завдання, що містили завдання з читання, використання мови.
За результатами ретельного оцінювання було визначено переможців першого етапу:
Переможцем першого етапу стала Яценко Єлизавета.
Друге місце посіла Задорожна Мар'яна.
Третє місце розділили між собою Лесько Владислав та Радківський Ілля.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів! Особливі вітання ми адресуємо Єлизаветі Яценко, яка представлятиме наш коледж на обласному етапі олімпіади. Бажаємо Єлизаветі впевненості, натхнення та гідно представити наш навчальний заклад!
Висловлюємо подяку всім учасникам олімпіади за їхню активність та наполегливість! Такі заходи сприяють підвищенню інтересу до вивчення іноземних мов та виявленню талановитої молоді. Пишаємося нашими студентами!





