17 квітня 2025 року відбувся захист виробничої практики студентами 3 курсу спеціальності «Право». Під час заходу студенти представили звіти та продемонстрували презентації відповідно до установ, у яких проходили практику. У ході виступів вони поділилися набутими навичками, враженнями від практики, а також обговорили проблемні питання, що виникали під час її проходження. У своїх звітах студенти надали характеристику установ, в яких проходили практику, розкрили зміст індивідуальних завдань та продемонстрували документи, підготовлені ними в процесі практики. На заході були присутні викладачі циклової комісії спеціальності «Право», а також заступник директора з виробничого навчання Кухарук О.М., яка високо оцінила проведений захід, відзначила активність і творчий підхід студентів до захисту. Подібні заходи є важливим етапом на шляху до професійної реалізації студентів, сприяють поглибленню практичних знань та розвитку нових професійних навичок.







